thumbnail text

DZIDZIO: Історія гурту (українською)

Starts from   to  
Starts from   to  
Video player size:
Object code
Iframe code
Add link to the video
DZIDZIO -- мегапопулярний український гурт, що був створений в місті Новояворівськ Львівської області 2009 року двома талановитими артистами Дзідзьом і Лесиком за підтримки їхнього земляка -- Кузьми Скрябіна. Не дарма Дзідзьо називає Кузьму своєю «першою вчителькою». Дзідзьо -- це самобутній артист з народу і спілкується й співає він так, щоб його розуміли прості люди. Завдяки його широко відомим монологам про ненаглядного колегу -- свиню Мейсона, Дзідзьо став популярним в Інтернеті. Відтоді Мейсон є ідейним натхненником гурту, який вніс свій відбиток до основного ексклюзивного символу гурту DZIDZIO -- рожевого п'ятака. Незабаром після появи пісні Кузьми «Старі
фотографії» у незвичному виконанні DZIDZIO новий музичний проект впевнено увірвався у медійний простір України.
Сьогодні DZIDZIO -- беззаперечно зірка Інтернету! Адже тільки фан-клуб гурту в соціальній мережі Вконтакті є найбільшим серед українських виконавців і вже перевищує 125 000 прихильників, а тільки за літо 2012 року кількість переглядів роликів гурту лише на офіційному каналі DZIDZIO в YouTube перевищила 6 мільйонів! Вітчизняні радіостанції та телеканали з задоволенням запрошують хлопців до себе на ефіри.
На сьогодні у складі гурту троє веселих музикантів -- Дзідзьо, Лесик і Юлік, яким вдалося сколихнути український шоу-бізнес своєю ні на кого не схожою творчістю, оскільки колектив працює в жанрі комедійного антигламурного попу. DZIDZIO їздять з концертами по всій Україні на «Каділаку», який, як пожартував Дзідзьо в своєму інтерв'ю, дістався хлопцям в якості гонорару за виступ в одному мальовничому колгоспі. На радощах від такого подарунку долі колектив DZIDZIO почав підкорювати інші точки земної кулі. І в 2011 році Дзідзьо нарешті поїхав в гості до своєї мами в Іспанію, де відбулися зйомки кліпу на пісню «Сама-сама».
Влітку 2012 року була проведена прем'єра кліпу на пісню «ХА-ХА-ХА» в столичному клубі Byblos, що розбудила весь сплячий Київ цікавою неординарною програмою і позитивним настроєм. До презентації кліпу гурт DZIDZIO залучив максимум технічних ноу-хау: було проведено кілька веб-конференцій на відомих порталах та радіостанціях, величезна інтернет-аудиторія спостерігала за концертом он-лайн
на офіційному каналі гурту в YouTube, а також було випущено App-програму гурту для iPhone.
Восени 2012 року DZIDZIO відвідали щорічний Oktoberfest в Мюнхені, де хлопці спілкувалися з місцевими поціновувачами пива і музики, а також гостями фестивалю зі всього світу, які були вражені і запам'ятали гурт завдяки яскравим костюмам в стилі Oktoberfest і живому виконанню пісень!
У листопаді 2012 року креативні DZIDZIO та їх команда випустили вибухово-позитивний і яскравий дебютний CD альбом під назвою «ХА-ХА-ХА», що вже впевнено підкорює музичний ринок України.

0 comments

Login with social networks to submit your videos.